تبلیغات
اخبار بازی های جدیدو نقد وبررسی بازی ها- عکس های مربوط به گیم های مختلف - راهنمایی در بازی Dragon Age 2
 
اخبار بازی های جدیدو نقد وبررسی بازی ها- عکس های مربوط به گیم های مختلف
Only Game in the world
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 :: نویسنده : Reza Mirzaei

مهارت هایی که باید در مورد Dragon Age 2 یاد بگیرید.

دوستان حرفه ای تکنیک های برتر خودشون رو در مبارزه در این بازی بر روی درجه سختی Night Mare برای استفاده دیگران به صورت نوشتاری قرار دهند از همه شما متشکرم.

خوب دوستان یکسری نکته های وجود دارد در بازی که بر روی خیلی سخت قرار می گیرد که باید حتما به انها توجه شود .

1-
همیشه یک جادوگر باید بر روی یک کلاس دارای قدرت زیاد باشد و کلاس های دیگر را به صورتی انتخاب کند و یا ارتقاء که به کلاس اصلی ان کمک مورد توجهی کند و یک بلاد میج همیشه باید یک کلاس اصلی داشته باشد که دارای پر ترین شرایط تکنیکی باشد و بعد از اینکه یک کلاس را کاملا اپگیرد کرد وارد مرحله بعدی شود و سعی کند همیشه از کلاس های استفاده کند که کلاس اصلی ان را بالا تر ببرد و به گذشت زمان با لول اپ شدن یک درخت ریشه دار برای تمام کلاس خود ساخته باشد پس توجه داشته باشید اگر یک کلاس اشتباه انتخاب بشه تا اخر اشتباه رشت پیدا میکنه و اگر هم از تمام کلاس ها یک تکنیک برداشته بشه بازهم درگرگونی زیاد میشه و قدرت هرز میره . یک راهنمایی میکنم شما همیشه به کارکتر کلاسی را بدهید که براش ساخته شده و یک کلاس را کاملا تکنیک هاشو پر کنید و بعد به دنبال ریشه یابی در کلاس دریگر به صورت دگرگون باشید و اگر خیلی حرفه ای عمل کنید حتی باید کلاس را به گونه ای انتخاب کنید که با کلاس دیگر یاران شما مچی کامل را داشته باشد. خب تا اینجا ما رسیدم به برترین تکنیک های برای مبارزات کارکترها.

2-
چیزی که بسیار در مبارزات مهم است انتخاب درست کارکترها برای مبارزه است به شما می گویم که چه بردارید شما از یک جادوگر بلاد میج باید برای همیشه استفاده کنید چون بسیار تخریب کننده و گیج ساز است و قابلیت ارتقاء یاران دیگر و خود را دارد و خیلی هم ساپورت خوبی بر روی کلاس هاش دارد. از یک نفر که تخصص در شمشیر و سپر داره استفاده کند و بعد از لول اپ شدن کلاس شمشیر و سپر ان را تا خر خره افزایش دهید. سعی کنید شما شخصی باشید که بر روی سلاح سنگین و به قولی دو دست استادین چون ضربات محکم و سنگینی به دشمن وارد می کند و لول سلاح سنگین خود را تا اخرین گزینه ارتقاء دهید. از یک دو خنجر باز و یا دو شمشیر باز استفاده کنید و با پر کردن لول ان بر روی دو شمشیر به ارتقاء قدرت ان برای افزایش قدرت میان کاراکترهای یار بر کلاس های دیگر هم باشید. سعی کنید کلاس های گوناگونی برای ارتقاء سطح کیفی یارن دیگر شما با تکنیک ها خود داشته باشد در کل نخودی مبارزات ما باشد.

نکته ضروری: هیچ وقت از دو کارکتر هم کلاس در بازی استفاده نکنید و اگر از 2 جادوگر با هم استفاده کردین سعی کنید یکی از انها بلاد میج باشد.

3-
در مبارزات سعی کنید دشمن را دسته جمعی نابود کنید و هیچ وقت نگذارید که یاران شما در مبارزه از دیگر افراد خیلی دور شوند و نابود کردن دشمنانی که مسافت های بسیاری از میدان مبارزه دارند را به عهده جادوگران و یا تیر اندازان بگذارید. بعد از گرد اوردن دشمنان در یک مکان به صورت دسته جمعی باید بازی را پاز کنید و یا سکون دهید و تمام یاران خود به جز جادوگر خود را بر رئیس دشمن معطوف دارید و از تکنیک های تخربی برای نابودی باس دشمنان استفاده کنید سپس از جادوگر خود بخواهید تا بارانی از اتش را بر سر دیگر دشمنان خلق کند بعد از 4 ثانیه بازی را دوباره نگه دارید و تمام یاران خود را به نقطه های متفاوتب راهنمایی کنید و قوی ترین یار خود را در میدان نبرد باقی گذارید در اینجا یاران ضعیف خود را شفا دهید و دوباره میدان نبرد را به دو مبارزه متفاوت و دو گروه تقسیم کنید فراموش نکنید که در بازی درجه سختی نایت مر به گونه ای است که ضربات و جادوهای شما به یاران شما و هم دشمنان شما صدمه وارد می کند. خب میدان را وقتی به دو مبارزه تبدیل کردید 10 ثانیه مبارزه کنید و قهرمان دشمنان را فراموش نکنید به جادوگر خود بگوید که قهرمان بازی را قفل کند و یا کند کند بعد گروه را دوباره به هم برسانید و تمام ضربات تکنیکی مخرب را بر باس وارد کنید و به جادوگر بگوید دوباره اتش باران کند و اگر اتش باران ان تهیه نشده بود . از نیروهای مخرب ان استفاده کنید مانند ساعقه و یا دست سنگی و هیچ وقت اگر کلاس ان متفاوت بود از نیروهای تجدید قدرت بر سلاح ها تمام گروه استفاده کنید در اینجا 5 ثانیه مبارزه کنید و دوباره پاز کنید و یاران خود را از موقعیت دور کنید و انهای را که خیلی مهم تر هستند در صورت نبود شفا دهنده شفا دهید و انها که ضعیف تر هستند را تا انجا که ممکن است از میدان دور کنید و بگزارید دشمن به طرف انها حمله ور شود تا کمی میدان خالی شود و باز به مبارزه ادامه دهید و به همین صورت کار را دنبال کنید و اگر شکست خوردید نا امید نشوید دوباره سعی کنید .

شما چگونه یک اژدها را باید به راحتی نابود کنید؟

شما جادوگر را به دور ترین نقطه هدایت کنید و بگزارید که از انجا به اژدها شلیک کند، بعد تمام افراد خود را به طرف اژدها حمله ور کنید، دقت کنید اژدها کدام یک از کارکترهای شما را مورد هدف گرفته به تشخیص ان بازی را نگه دارید و کارکتری که مورد حمله اژدها قرار گرفته را انتخاب کنید و ان را کمی از اژدها دور کنید به صورتی که اژدها به طرف ان برود و با این کار اجازه می دهید که دوستان شما بدون ضربه خوردن ان اژدها را مورد هدف قرار بدهند و توجه اژدها به شما پرت شود. و به کارکترهای دیگر اجازه ضربه زدن می دهد و اگر دوباره توجه اژدها به یاران دیگر شما پرت شد بازی را نگه دارد و ان یاری که مورد هدف قرار گرفته را فراری دهید تا اژدها به دنبال ان بیفتد و دیگران بتوانند بدون خطر به ان ضربه وارد کنند.

تکنیک های بسیار برتر در مبارزات بر روی درجه بسیار سخت

.
دوستان باید توجه داشته باشید که همیشه یک کلاس را تا اخرش پر کنید و بعد به پر کردن سبک ها دیگر بپردازید و بهتر است کلاسی را پر کنید که مربوط بشه به سبک اصلی کاراکتر شما. بعد از این کار شما با کسب مهارت ها در طول نبردهای بازی لول اپ می شوید که میتوانید از مهارت کسب شده در کلاس خود که بخش متفاوتی تقسیم شده است استفاده کنید که من پیشنهاد میکنم توجه لازم را داشته باشید که کارکتر شما بیشتر نیاز دارد که ارتقا را در چه زمینه ای داشته باشد مثلا یک سریاز که به حمل شمشیر و سپر می پردازد نیاز دارد مهارت ان در قدرت بسیار افزایش داشته باشد و همچنین در خون و مقدار پایداری ان در نبردها و دیگر لازم نیست که مهارت درگیر ان را بیشتر از 12 و افزایش دهید و بهتر است مهارت استقامت ان را بر روی 15 قرار دهید و سعی کنید اکثر ان را بر روی قدرت و خون ان صرف کنید. اما در جادوگرها این مهارتها متفاوت است و باید مهارت ان در استقامت بسیار بالا باشد اما خون ان نیازی نیست بیشتر از 15 باشد و اکثر مهارت کسب شده ان باید بر روی استقامت و پایداری و قدرت استفاده از جادو گذاشته شود. و برای یک کمان دار و یا دوخنجر باز نیاز است که مهارت باید بر روی مهارتهای اصلی کارکتر خیلی زیاد خرج شود و توان مبارزه ان در جنگ یا همان خون کارکتر بیشرت از 20 نباشد و مهارت دیگری که در این سبک وجود دارد مهارت باز کردن صندوق های قفل دار است به نظر من وقتی از این تکنیک استفاده کنید که دو کارکتر هم سبک داشته باشید و یا حداقل خود شما این مهارت را کسب کنید البته بسته به مهارتی که نیاز بر این سبک بر ان باشد مثلا شما یک کاراکتر که به قدرت حمل در سلاح های سنگین مهارت دارد را به مهارت باز کردن صندوق مجهز نکنید و بیشتر این وظیفه را بر عهده ای کاراکترهای تیرکمان باز و یا دو خنجر باز بگذارید. سعی میکنم براتون عکس های بگذارم تا بهتر متوجه این موضوع شوید.

خیلی از دوستان در مورد سحر خونی از من سولاتی کرده بودند که در زیر من توضیح مختصری در مورد این نوع سحر میدم
تنها یک جادوگر قدرت انجام اینگونه سحر ها رو داره و اون شخص (مریل) است این جادوگر قدرت سحر و جادوی خون رو داره و شما با گذراندن چند ماموریت و ارتقا مهارت های کارکتر مذکور می توانید در قسمت کلاس ها کلاس سحر خونی را فعال کنید و به مهارت های ان بی افزاید. و منظور از بلاد میج یعنی جادوگری که خون خود را در اختیار ارواحی قرار می دهد که به او قدرت در دست گرفتن ذهن دیگران و یا قدرت نابودی سحرهای خیلی نیرو مند را می دهد و حتی به جادوگر قدرتی می دهند که شخصی را کاملا تلسم کرده و تمام رفتارهای ان را در اختیار بگیرد.همچنین به او قدرتی می دهند که بتواند تمام نیرو و توان دشمن را مال خود کند و ان را زمین گیر کند. اما نباید فراموش کرد که اگر جادوگر در این کار افراط کند و یا دانش کافی را نداشته باشد خود اسیر ان ارواح شده و به یک موجود پلید و نا پاک تبدیل می شود.

نوع مطلب : اخبار بازی ها، 
برچسب ها : Dragon Age 2،
لینک های مرتبط :
شنبه 22 اردیبهشت 1397 08:59 ق.ظ
кредит онлайн без відмов
срочно взять кредит с плохой кредитной историей украина
получить кредит онлайн на карту срочно
online groshi
кредит 100 одобрение украина
взять займ на карту украина
кредит на карту мгновенно круглосуточно без отказа
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 03:12 ب.ظ
купить фитнес резинки киев
резинки для фитнеса с петлями
фитнес резинки украина
фитнесс резинки купить в одессе
фитнес резинки купить киев
سه شنبه 21 فروردین 1397 06:03 ب.ظ
The cake regularly create the Strawberry brief Cake is delivered in frozen. on Bing.
Plus my own individual web sites are In accordance with
your previous comments, you will find only 48 orcas putting
up with in captivity, so it is no big deal, the quantity is little.
Just what an animal fan you might be!
سه شنبه 21 فروردین 1397 01:01 ب.ظ
The concept that a person should get a rise in pay given that they feel they deserve it's like congressmen whom vote for his or
her own raises.
سه شنبه 21 فروردین 1397 08:51 ق.ظ
A metallic surface is simply too onerous and will at all times break the drill bit.
Click on the hyperlink under and get the discount code
to make use of this season on !
یکشنبه 19 فروردین 1397 12:08 ب.ظ
Gold bracelets are considered to be the most expensive and elegant type of the bracelets.
This article explains how these colours are put into the gold steel.
یکشنبه 19 فروردین 1397 10:29 ق.ظ
Have been taking little over a month.
جمعه 17 فروردین 1397 03:49 ق.ظ
If you in the pipeline to have your kids to complete their nails done, never bother dragging
them in within chronilogical age of 5 or under!?
پنجشنبه 16 فروردین 1397 02:35 ب.ظ
exactly what would you like from me personally, dear?
سه شنبه 14 فروردین 1397 07:12 ق.ظ
We genuinely am left with confusion-why these individuals still
enter water with these animals is mind boggling.
دوشنبه 13 فروردین 1397 04:21 ب.ظ
Have actually been taking little over a month.
دوشنبه 13 فروردین 1397 04:15 ب.ظ
Lots of people are willing to assist stupid people because they understand the stupid
people will never be capable. on Google. Plus personal personal websites are
Whenever humans started cooking our resistant systems got
less 'tough'.
شنبه 1 مهر 1396 11:20 ق.ظ
I know this site offers quality dependent articles and extra data, is
there any other website which gives these kinds of stuff in quality?
سه شنبه 14 شهریور 1396 11:43 ق.ظ
Hi my loved one! I wish to say that this post
is awesome, nice written and include almost
all important infos. I'd like to look extra posts like this .
دوشنبه 16 مرداد 1396 01:31 ق.ظ
If you desire to grow your experience just keep visiting this site and be updated with the most recent information posted here.
دوشنبه 1 خرداد 1396 11:26 ب.ظ
Very nice article, totally what I wanted to find.
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 11:29 ق.ظ
Thanks for another informative site. Where else may I
am getting that kind of info written in such an ideal approach?
I have a mission that I am just now working on, and I have been at the look out for such information.
سه شنبه 29 فروردین 1396 05:58 ب.ظ
Hello to every one, it's truly a fastidious for me to
go to see this web site, it contains important Information.
شنبه 26 فروردین 1396 11:38 ب.ظ
Great article! We are linking to this great article on our website.
Keep up the good writing.
جمعه 11 فروردین 1396 01:10 ق.ظ
I every time used to read piece of writing in news papers
but now as I am a user of internet so from now I am using net for content, thanks to web.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :