تبلیغات
اخبار بازی های جدیدو نقد وبررسی بازی ها- عکس های مربوط به گیم های مختلف - Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad
 
اخبار بازی های جدیدو نقد وبررسی بازی ها- عکس های مربوط به گیم های مختلف
Only Game in the world
دوشنبه 29 فروردین 1390 :: نویسنده : Reza Mirzaei

اول کار سلام امیدوارم که از 15 روز تعطیلات عید استفاده کامل را کرده باشید راستی تا یادم نرفته عیدتون مبارک!

این اولین پیشنمای من در سال جدید هست و امیدوارم که شما از این پیشنما استفاده کنید و نظرات خود را برای بهبود کیفیت کاری این کاربر  تازه کار بیان کنید تا در پست ها و مطالب بعدی دیگر مطلب از نظر کیفیک نقصی نداشته باشد.

عنوان بازی Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad است که به تازگی پیشنمای این بازی در سایت های معتبر قرار گرفته است و برای اینکه ما هم از از پیشنمای این بازی استفاده کنیم و اگاهی خود را نسبت به بازی بیشترین کنیم تصمیم بر ان شد که پیشنمای بازی را برای انجمن بزرگ اماده کنم . شروع می کنیم:

ادامه را مطالعه کنید. با تشکر


 کسانی که قسمت اول  و ابتدایی بازی را انجام داده باشند حتما" متوجه این امر هستند که بازی روایتگر جنگ جهانی 2 است و شما در نقش گروهی ازادی خواه هستید که باید ماموریت های بسی دشوار را انجام دهید تا به ازادی نسبی دست پیدا کنید این بازی را نمی توان یک بازی  FPS ساده به حساب اورد زیرا در این بازی همواره شما با تله هایی رو به رو می شوید که شما را با چالش های خاصی رو به رو می کند تیم طراح مراحل بازی اول همواره شما در در میدان تیر و گلوله و توپ قرار می دادند یا اینکه شما را تله یک تک تیر انداز قرار می دادند و باعث می شدند که شما نتوایند به راحتی در بازی پیشرفت داشته باشید  یکی از مشکلاتی که در این بازی با ان روبه رو بودهیم البته گیمر با ان رو به رو بوده است این امر است که زمانی که گیمر تیر می خورد  به وضعیتی بحرانی دچار می شد و خیلی زود می مرد این عامل باعث سختی بیش از حد بازی شده بود زمانی که شما ماموریتی را تمام می کردید دچار زخم هایی می شدید  که قبل از شوره مرحله بعدی این زخم های بهبود پیدا می کردند ولی با این وجود شما اگر خون زیادی از دست می دادید باید تا بهبودی کامل صبر می کردید اگر بازی را شروع می کردید زمانی که وضعیت جسمانی شما به حالت قرمز می رسید شما باید استراحت می کردید در این مواقع صفحه سیاه می شد  سیستم گیم پلی بازی خیلی سریع بود و باعث می شد که شما تیر های کور کورانه شلیک کنید البته همین شلوغی صحنه باعث سختی بازی نیز می شد البته بعضی موقعه ها صحنه شلوغی بیش از اندازه ای پیدا می کرد. با این وجود سیستم های جدید در بازی وجود داشت که به لطف انها شما می توانستید هنوز زنده بمانید و به مبارزه خود اماده دهید. یکی از امکاناتی که در این بازی وجود داشت سیستم کاور گیری بود شما می توانستید  زمانی که زخمی شده اید پشت دیوار ها یا داخل ساختمان ها پناه بگیرید و زمانی که بهوبدی نسبی پیدا کردید دوباره به تیر اندازی بپردازید و دشمنان را نابود کنید این کاور گیری  نقش بزرگی در پیروزی های شما ایفا می کرد زیرا شما می توانستید در داخل ساختمان ها پنهان شوید  چون ساختمان ها به هم دیگر وصل بودند و به هم راه داشتند می توانستید به محلی که دشمنان در انها هستند بروید و انها را نابود کنید . این سیستم کاور شما را از دید دشمنان مخفی می کرد و باعث می شد که شما به راحتی ممکن اگر کمی با هوش بودید دشمنان را نابود کنید. البته این به معنی ای نیست که دشمنان دیگر شما را نمی دیدن بلکه انها زمانی که شما کاور می گرفتید هواره به دنبال مکانی بودند که بتوانند شما را پیدا کنند یعنی شما در تیر رس انها باشید تما دست به نابودی شما بزنند.


می توانید از وسایل مختلف موجود در بازی برای حمله به دشنمان خود استفاده کنید که این امر باعث جذابیت بازی می شود می توانید از تانک برای تخریب محیط های مختلف استفاده کنید. به طور معمول در بازی هایی که FPS است MAP بازی نقش اساسی در بازی ایفا می کند در این بازی هم map تاثیر زیادی در بازی دارد علاوه بر تاثیر نقشه در بازی رادیو هم تاثیر گذاری خود را در بازی دارد شما می توانید با استفاده از رادیو از اتفاقات مختلفی که در گوشه کنار محیط بازی  رخ می دهد اگاه شوید و به تناسب ان عکس العمل نشان دهید. قابلیت وجود دارد که در بازی BF2 وجود داشت شما می توانید با استفاده از رادیو توپ خانه را برای کمک رسانی به خودتان  فرا بخوانید به طوری که شما در جایی در میان دشمنان گیر کرده اید و نیاز به یک ناجی دارید در این هنگام کافی است که از طریق رادیو توپخانه را برای کمک رسانی فرا بخوانید  شما محلی را مشخص می کنید و توپخانه انجا را به توپ می بندد و شما را از شر دشمنان  تیز هوش خلاص می کند . این عمل هب دو صورت انجام می شود یا به  وسیله هواپیما های مخصوص یا به وسیله Rocket های مخصوص این عمل انجما می شود ولی با این وجود نتیجه یک چیز است ازادی شما از دام دشمنان چیز جالبی  خواهد بود!

می توانید از هواپیما های جاسوسی برای به دست اوردن اطلاعات و همچنین مشخص کردن هدف خود در بازی استفاده کنید که این امر با روش های مختلفی انجام می شود که باعث جذابیت هر چه بیشتر بازی می شود می توانید با استفاده از هواپیما های جاسوسی تیم های مخفی که برای نابودی شما اماده شده اند را شناسایی کنید و با استفاده از توپخانه انها را نابود کنید . زمانی که در سطح های مختلفی بازی را انجام می دهید با صحنه ها و وسایل مختلفی رو به رو می شوید که باید برای پیروزی خود راهکار های مختلفی را در نظر داشته باشید در ضمن با پیروزی در هر Level مقداری  سلاح و اقلام جنگی به دست می اورید که می توانید از انها در مراحل بعدی بازی استفاده کنید در ضمن به احتمال زیاد امکان ابدیت اسلحه ها در بازی وجود داشته باشد که در صورت وجود سیستم ابدیت سلاح ها بازی جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد در ضمن سیستم مختلفی برای گیم پلی بازی طراحی شده است که اطلاعات زیادی از سیستم های طراحی شده منتشر نشده است.  بر حسب اتفاقاتی که در بازی رخ می دهد و بر اساس کار هایی که شما در بازی انجام می دهید سیستم امتیاز دهی برای شما وجود دارد که می توانید  به وسیله انها اقدام به خرید سلاح های مختلف بکنید. در مورد سیستم های جدیدی که به بازی اضافه شده است می توان به سیستم Ranking اشاره کرد که شما در ان بر حسب امتیازات خود رتبه بندی می شوید اگر در بازی اشتباهات کمتری داشته باشید امتیاز بیشتری به دست می اورید و رتبه شما بالاتر می رود  همین طور اگر دچار اشتباهی در بازی شوید امیتاز شما کم می شود و شما در رنگینگ رتبه پایینی را به دست می اورید.


در قسمت Single Player بازی شما می توانید در کنار دو گروه المان یا روسیه به بازی کردن بپردازید  همین قابلیت انتخاب کشور  باعث می شود که بازی جذابیت خاصی پیدا کند با این وجود باید انتظار داشت که داستان بازی به دو شکل مختلف روایت شود یکی از نظر المانی ها و دیگری از نگاه روسی ها که می تواند چالش های خاصی را داشته باشد ولی باید منتظر ماند و دید که بازی چگونه خواهد بود در برخی از سایت ها در مورد این ویژگی نوشته شده است که تغییر زیادی بر روی داستان نخواهد گذاشت باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی می افتد. یا اینکه می توانید بازی را به تنهایی انجام دهید و در Countdown mode بازی سیر کنید. Countdown mode را می توان objective-based single-death mode هم خواند در این قسمت شما به جمع اوری یا تخریب هدف های از قبل تعیین شده می پردازید البته در زمان مشخص یعنی در زمان بندی مشخص شما باید مموریت خود را انجام داده باشید در غیر این صورت Game Over خواهید شد.

سخن پایانی :

امیدوارم از پیشنمای بازی رضایت داشته باشید و تا اخر خوانده باشید اگر پیشنهادی –انتقادی در مورد مطلب وجود دارد  انها را به صورت کاملا" واضح برای من شرح دهید که در مطالب اینده دیگر خطاهایی در پیشنما ها وجود نداشته باشد. خدا حافظ

نوع مطلب : پیشنمای بازی ها، 
برچسب ها : Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad، اولین نگاه به بازیRed Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad، بهترین نگاه بهRed Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad، اخبار بازیRed Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad، پیشنمای بازیRed Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad، اولین نگاه Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 شهریور 1396 02:10 ق.ظ
Quality articles is the secret to be a focus
for the users to pay a quick visit the website, that's what this site is providing.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 08:32 ق.ظ
It's a shame you don't have a donate button! I'd without a doubt donate to this outstanding blog!
I suppose for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account.
I look forward to new updates and will talk about this site with my
Facebook group. Chat soon!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :