تبلیغات
اخبار بازی های جدیدو نقد وبررسی بازی ها- عکس های مربوط به گیم های مختلف - پیشنمای بازی The Witcher 2
 
اخبار بازی های جدیدو نقد وبررسی بازی ها- عکس های مربوط به گیم های مختلف
Only Game in the world
شنبه 14 اسفند 1389 :: نویسنده : Reza Mirzaei

پیشنمای بازی : The Witcher 2

سازنده و توسعه دهنده بازی: ATARI- CD Project

سبک بازی : Role-Player

پلتفرم ها:PS3-X360-PC

تاریخ رلیز بازی:17 می سال2011

بازگشت به قسمت قبل :

ویچر در سال 2007 در میان سیل انبوه از بازیهای برتر عرضه شد .
کاراکتر بازی گرالت که یک ویچر است ، ویچرها انسانهایی هستند که روی بدن انان ازمایشات فراوانی شده است ، و بدن و اندامشان به صورت ژنتیکی تغییر کرده است.
ویچرها با انسانها متماییز هستند از این جهت که : سریع تر،قویتر،چالاکتر هستند که قابلیت استفاده از جادو را نیز دارا میباشند.ویچرها میتوانند شکار و هدف خود را سریع از پای در بیاورند مثل حیوانات افسانه ای.
نسخه قبلی بازی از این ماجرا شروع میشود که :افرادی که هویتشان معلوم نیست به مقعر ویچرها حمله ور میشوند و گرالت کارکتر اصلی بازی به دنبال جادوگری ناشناس به جاهای مختلف میرود.
بازی طوری است که انگار وقایع دنیای واقعی را تجربه میکند مثل : خیانت،نژاد پرستی،تبعیض که شما را به دنیای واقعی ویچر میشناساند.بازی همانند سری محبوب استالکر است شما یک مزدورهستید و با انجام ماموریتهایی هیجان انگیز و متفاوت مبلغی را به عنوان پاداش یا حق الزحمه دریافت مینمایید.
باز هم مانند سری استالکر میتوانید به ماموریتهای دلخواه خود بروید و موضوعاتی همچون پیوستن به گروه دلخواه خود قسمت اول بازی که شامل دو رگوه بزرگ به نامهای 
Scoi'atel متشکل از کوتولها و الفها است که میخواهند تبیعض را در بین نژادها پایان دهند 
و گروه دیگر Order Of Flaming Rose هستند که نیروهای مقدس و ویژه ای هستند که به مبارزه با بدیها و فساد میپردازند 
باز هم مثل سری بازیهای استالکر و فال اوت باید از بین گروها یک گروه را انتخاب کنید . بازی 3 پایان متفاوت دارد یعنی بسته به انتخابها و بازی شما دارد این پایانها 

می توانید ادامه را در لینک زیر به دست اورید. با تشکر . اقا تشکر کن دیگهویچر1 در برابر ویچر 2 قاتلین شاه ها :
در بازی شما میتوانستید مبارزات زیادی را انجام دهید، ایتمهای زیادی را خریداری کنید،سلاحهای خود را مجهزتر و ارتقاع دهید،ارتقاع توانایهای شخصیت، اموزش مهارت ماموریتهای اضافی زیاد و... هستید.
سبک بازی به کلی با بازیهای رقیب فرق دارد مثل اینکه برای مبازرات با غولها باید از شمشیرهای مخصوص به انها استفاده کنید ، در برابر سربازان می بایست از شمشیرهای سبکتر استفاده کرد ضربات را باید با دقت وارد کرد ، 
در قسمت دوم بازی یعنی ویچر 2 قاتلین پادشاها سازندگان گفته اند که محیط بازی بزرگتر و داستان زیباتر از سری پیش است و انتخابهای گرالت تصمیم مهمی در روند کلی بازی مخصوصا در اخر بازی دارد .
داستان این قسمت از انجا شورع میشود که گرالت بعد از دریافت پاداش برای اخرین ماموریتش با یک ویچر مبارزه میکند و داستان اصلی چند ماه بعد از این واقعه به وقوع میپیوندد
سیستم مبارزات به سوی اکشن تر رفته است و گفته شده از سختی مبارزات کاسته شود ، انتخابها در این قسمت زیاد شده یعنی 16 انتخاب برای 16 پایان متفاوت قرار داده شده است

 

داستان بازی :

طبق گفته سازندگان و طراحان مراحل بازی این بازی از عناصر مختلف برای قسمت داستان خود سود خواهد برد و شما را با یک داستان و روایت جدیدی رو به رو خواهد کرد  برای قسمت داستان بازی داستان واقع گرایانه و غیر خطی تعریف شده است این در حالی است که ماجراجویی های گرگ سفید با حوادثی که در قسمت اول بازی اتفاق افتاده است ارتباط خواهد داشت با اینکه جذابتر و بهتر از گذشته روایت خواهد شد. در بازی شما کنترل شخصیت Geralt را بر عهده دارید شخصیت کامل از نظر جنگجویی او یک هیولا کش واقعی و یک شمشیر زن ماهر است و برای انجام هر کاری اماده است ولی در هنگامی که برای انجام اخرین ماموریت خود اماده می شد متوجه ماجرایی می شود که دسیسه ها و توطئه ها را فاش می کند و همه چیز به صورت مبهم باقی می ماند تا Witcher2 شروع شود و حالا او می خواهد که حقیقت را کشف کند و شما باید او را یاری کنید. در طی داستان بازی شخصیت اصلی بازی با دو شخصیت مرموز با نام های Lorveth و Kingslayer اشنا می شود دو شخصیتی که در بازی دشمنان Geralt محسوب می شود و در هر لحظه برای کشتن شما اماده تر می شوند. شما در طی داستان بازی به مکان های مختلفی از جملهAedrin – Kaedwen – Temria  و رود خانه Pontar کشیده می شویدو این جایی است که شما با دشمنان خود مواجعه می شوید جایی که داستان و اصل واقعیت را خواهید فهمید. همان گونه که پیداست شما با فرقه به نام Witcher همراه هستید یعنی کسانی که کاری جز کشتن ندارند و شما باید با تروریست هایی که شما را تهدید می کنند روبه رو شوید. پس اماده مبارزه شوید و همان گونه باقی بمانید زیرا یک دقیقه هم شما از دیدگان ها پنهان نمی مانید و در هر جایی که شما باشید انها هم حضور دارد. از نظر داستانی بازی بهبود خیلی بالایی پیدا کرده است و توانسته است به شخصیت های داستان نیم نگاهیی هم داشته باشد.

 

معرفی مختصر شخصیت های بازی The Witcher 2:

Geralt Of Rivia:

 این فرد شخصیت اصلی داستان است و گیمر کنترل این کاراکتر را بر عهده دارد این شخصیت در بازی یک جنگجوی واقعی است و هر کسی توانایی مقابله با او را ندارد او در بازی توانایی های زیادی دارد می تواند هر چیز و هر کسی را که بخواهد از بین ببرد . Geralt که از این به بعد او را با نام گرگ سفید می نامیم یک هیولا کش واقعی است این شخصیت توانایی این را دارد که هیولاهایی بزرگ و کوچک هر چیزی که به او حمله می کند را با شمشیر خود از بین ببرد. البته این شخصیت یک فرد مادی گرا است و علاقه زیادی به زن ها دارد و همین علاقه او به جنس مونث یکی از ضعف های او در طی بازی است که دشمنان از این ضعف به خوبی استفاده خواهند کرد. البته گرگ سفید در صنعت کیمیا گری هم  استاد چیره دستی است و توانایی انجام کار های مختلفی را برای مقابله با دشمنان می تواند انجام دهد.

Triss Merigold:

یک شخصیت از نام او هم مشخص است یک زن با موهای قرمز است که مهارت های زیادی در جادوگری دارد و از تریلر ها که به نمایش درامده مشخص است اینهه که در برخی موارد در کنار گرگ سفید به مبارزه با دشمنان می پردازد این شخصیت در قلعه Witcger ها زندگی می کند وی در طریق جادوگری به شخصیت اصلی داستان کمک می کند و نمی تواند با شمشیر به او کمک رسانی کند. در اواخر بازی هم خواهید دید که این دو شخصیت یعنی Triss و Geralt به هم دیگر عاشق می شوند و هم امر در ادامه بازی تاثیر گذار است.

Lorveth:

این فرد یکی از شخصیت های منفور Assassins Of Kings خواهد بود و در هر محظه نقشه می کشد تا شما و همه انسان ها را نابود کند وی با دوست خود یعنی Kingslayer سعی دارد به هر نحوی شده شما را نابود سازند در طی بازی شما بار ها و باره در مقابل یکدیگر قرار خواهید گرفت.

Kingslayer:

یکی دیگر از شخصیت های منفور بازی است که وی کشتن پادشاهان را کار خود می داند و کار او از اول هم همین بوده است وی از مدت ها قبل گرگ سفید را می شناخته و  در برخی مکان ها موقعیت برای کشتن گرگ داشته است ولی بنا به دلایلی نتوانسته است او را نابود کند. همان طور که گفتم دو شخصیت منفور بازی با یکدیگر همکاری می کنند تا شما را نابود کنند.

 

سیستم دیالوگ بازی تغییرات گشترده ای داشته است و ازادی های خوبی به بازی باز می دهد از جمله اینکه می تواند در برخی موارد کاراکتر های دیگر را مسخره کند یا انها را دنبال نخ سایه بفرستد . یا اینکه وفتی شما با یک کاراکتر در حال صبحت کردن هستید کاراکتر دیگری وارد می شود و صحبت شما را قطع می کنم . سیستم دیالوگ بازی مانند قسمت اول بازی چند گزینه در اختیار شما قرار می دهد و به شما مدت زمان معینی را می دهد تا شما یکی از انتخاب کنید و اگر در مدت زمان معین گزینه ای انتخاب نکنید به صورت پیشفرض سیستم بازی یکی را انتخاب خواهد کرد. شما می توانید در این بازی صحبت های رمانتیک به جنس مخالف بزنید و او را تحریک کنید و موارد دیگر که به بازی اضافه شده است. شما می توانید در مبحث ایجاد ارتباط باجنس مونث با انها صحیت کنید به انها هدایای مختلف بدهید و موارد دیگر. بازی خیطی نخواهد بود و شما می توانید در طی داستان بازی دوستان خود را اتخاب کنید که تاثیر ذاری بالایی در بازی دارد. مورد دیگر وجود راهنما هایی است که شما در انجام برخی مراحل راهنمایی می کنند انها می توانند یکی از بهترین یاران شما باشند. مورد دیگر جستوجو در بازی است که شما باید موارد خواسته شده از شما را پیدا کنید البته این قسمت کاری سخت نخواهد بود و شما می توانید خیلی ساده کار خود را انجام دهید البته به لطف سیستم بازی. می توانید کاراکتر خود را در قدرتمند تر کنید منظور این است که می توانید در طی بازی به او مهارت های مختلف اموزش دهید ازجمله شمشیر زنی  یا جادوگری و ... می توانید این مهارت ها را با هم ترکیب کنید و یک Style جدید به وجود اورید. در بازی دشمنانتان نمی توانند خود را ابدیت کنند شما می توانید کاراکتر خود را قدرتمند کنید  و در مبارزه با دشمنان خیلی راحتر از دیگر بازی ها پیش بروید. می توانید در بازی تغییراتی را ایجاد کنید به طور مثال می توانید شدد تخریب شمشیر خود را با سیستم جدید بازی تغییر دهید  یا انکه معیار ثابتی را برای هر یک ار مهارت ها خود تعریف کنید. در Witcher2 نوعی سیستم وجود دارد که به گیمر اجازهد می دهد ایتم های مخصوصی برای خود طراحی کند و انها را بهبود ببخشید که در بازی و روات ان تاثیر گذار خواهد بود .

گرافیک بازی بهبود یافته است .موتوری که بازی با ان استفاده می کند RED Engine نام دارد که در ایجاد  صورت های بصری خوب کار می کند . شما اگر تریلر های بازی را دیده باشید متوجه شده اید که طراحی شخصیت ها و وسایل موجود در اطراف انها به شکل کاملا" حرفه ای انجام شده است و از نکات مثبت دیگر این بازی همین گرافیک بازی است که تغییرات خوبی داشته است. در بازی  جلوه های بصری هر لحظه بهتر می شوند و سیستم چرخش شب و روز به خوبی در بازی طراحی شده است. تعامل گیمر با محیط بازی مثال زدنی است و اینکه حرکات در این بازی چگونه طراحی شده است باید بگویم که عالی است البته به لطف موتور گرافیک بازی.  به خاطر موتور بازی شما می توانید کوچکترین جزئیات را در بازی به خوبی مشاهده کنید می توانید تاثیر عموامل طبیعی مانند باد و.. را بر روی کاراکتر مشاهده کنید.

بازی قرار است که برای پلتفرم های PC-X360-PS3 عرضه شود.

Brother Of Destruction                                                               نویسندگان

نوع مطلب :
برچسب ها : the Witcher 2، پیشنمای بازی The Witcher2، بازی Witcher2، نگاهی به Witcher 2،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 06:33 ب.ظ
купить резинку для растяжки
фитнес резинка днепр купить
купить резиновые петли украина
резиновые петли для тренировок купить
украина
abnytc htpybyrf
شنبه 1 مهر 1396 07:15 ب.ظ
Very good info. Lucky me I came across your blog by
accident (stumbleupon). I've book marked it for later!
شنبه 18 شهریور 1396 06:54 ب.ظ
This is very interesting, You're a very skilled blogger. I've joined your rss feed and look forward to
seeking more of your wonderful post. Also, I've shared your web
site in my social networks!
سه شنبه 14 شهریور 1396 10:52 ق.ظ
Do you have a spam problem on this site; I also
am a blogger, and I was curious about your situation; many of us have created some nice methods and we are looking to swap techniques with other folks, please
shoot me an email if interested.
یکشنبه 8 مرداد 1396 07:18 ق.ظ
Hi there it's me, I am also visiting this website daily, this website
is truly good and the users are really sharing fastidious thoughts.
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 04:32 ق.ظ
This article presents clear idea designed for the
new users of blogging, that actually how to do running a blog.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 07:50 ق.ظ
I'd like to find out more? I'd care to find out some additional information.
جمعه 25 فروردین 1396 03:54 ق.ظ
This excellent website truly has all of the information and facts I wanted about
this subject and didn't know who to ask.
یکشنبه 20 فروردین 1396 05:00 ب.ظ
Can I simply just say what a comfort to uncover an individual who actually knows what they're discussing online.
You definitely know how to bring a problem to light and make
it important. More and more people have to look at this and understand this side
of your story. I was surprised that you aren't more popular since you certainly possess the gift.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :